073-7578252

אירועים עסקיים

 

באירוע עסקי, אחת המטרות העיקריות הנה הצהרת נוכחות. בין אם באירוע עובדים שבו רוצים לדאוג לרווחתם ולקבל את נאמנותם בתמורה, ובין אם באירוע לקוחות (פוטנציאליים או קיימים), ועל אחת כמה וכמה בתערוכה או כנס מקצועי, בכל אלו החברה המארגנת רוצה שיכירו אותה, יתחברו אליה, ויעריכו אותה. בשביל כל זה המיתוג המואר הנו הפתרון האולטימטיבי והנכון ביותר. באמצעות שימוש בגופי תאורה ממותגים הלוגו והמסרים בולטים ביותר ונצרבים במוח של האורחים.

באמצעות מיתוג מואר החברה משדרת חדשנות ועכשויות, ובאמצעות גופי תאורה מרהיבים כשלנו, הקהל באירוע חווה חוויה חושית וויזואלית שגורמת לו להעריך יותר את החברה שמקיימת את האירוע, והמסרים שלה נקלטים אצלו בתודעה.

אם ניקח לדוגמה מוצר כמו מרכז שולחן מואר אלחוטי, הממותג בלוגו החברה, ושבמשך כל האירוע יושב במרכז השולחן מול עיני הלקוח הפוטנציאלי או העובד. גם בתום האירוע אותו אורח לא ישכח את הלוגו של החברה או המסר שמודפס עליו.

סויס- תאורה היא החברה בעלת המגוון הגדול ביותר של פתרונות מיתוג מואר, עיצוב ותצוגה למוצרים עבור אירועים עסקיים..

אצלנו תמצאו פתרונות מיתוג לכל אירוע וכנס, ואנו פורצי דרך בהבאת תחום המיתוג המואר והנגשתו לכל אירוע וכנס:

בנוסף ביכולתנו לפתח, ליצור ולעצב אלמנטים מוארים ופריטי עיצוב ייחודיים במיוחד לאירוע חברה יחודי שיתאים לאופי החברה ולשפה הגרפית איתה היא עובדת.

בין מוצרי המיתוג ניתן למצוא:

  • אהילים ממותגים.
  • בלוני ענק מוארים הניתנים למיתוג.
  • מרכזי שולחן ממותגים מוארים.
  • קוביות וכדורים בגדלים שונים.
  • ועוד…

צרו עמנו קשר ואנו נעזור לכם למתג וליצור אווירה ייחודית באירוע העסקי שלכם. וכן להעביר את המסר שאותו אתם מעוניים להעביר באירוע בעזרת פתרונות ייחודיים, חדישים וחדשניים.

SWIS

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

073-7578252