073-7578252

אירועים בבית

לאירועים בבית או בחצר הפרטית התאורה האלחוטית שלנו היא הפתרון הטוב ביותר!

בזכות כך שהפנסים וגופי התאורה שלנו פועלים על סוללות תוכלו לחסוך כסף רב על חשמל וגנרטור, ולהגיע לתוצאה מרהיבה ועדיפה ביחס לפנסים הפועלים על חשמל.

בזכות כך שהפנסים האלחוטיים פועלים ללא כבלים כלל, האירוע יהיה ברמת גימור גבוהה יותר וללא כבלים פרושים בכל מקום שיפריעו למראה ואף יהוו מחשול. בנוסף ניתן למקם את הפנסים בכל מקום ולעשות בהם שימוש במגוון צורות. ברשותנו מגוון דגמים וגדלים של פנסים אלחוטיים שיכולים להאיר כל דבר קטן כגדול. החל מפנסים בגודל קטן עד בינוני להארת נישות בבית, משקופים, אדני חלון ומרכזי שולחן. ועד לפנסים גדולים בעוצמות גבוהות להארת צמחיה, עצים קירות ומבנים.

מלבד פנסים אלחוטיים ברשותנו גופי תאורה (אלחוטיים כמובן) מסוגים שונים שישדרגו את האירוע שלכם ויתרמו רבות לעיצוב. לדוגמא: פינות ישיבה מוארות, מרכזי שולחן מוארים מסוגים שונים, כדורים מוארים להנחה על הקרקע, לתלייה על העצים ואף לצוף בבריכות ועוד.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבל חבילה לאירוע בבית הכוללת תאורה דקורטיבית וגופי תאורה לעיצוב וכן להשתמש בשירותי העיצוב שלנו הניתנים בחינם.

צרו עמנו קשר ותוכלו לחסוך כסף רב על חשמל/ גנרטור, מעצב ופריטי עיצוב. והאירוע שלכם יהיה מרהיב, ייחודי מרשים, וישאיר את האורחים שלכם פעורי פה.

SWIS

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

073-7578252